Niemieckie oferty-handlowe. Praca w Niemczech dla firm. Eksport do Niemiec.


Oferty i ogłoszenia - Niemcy- Praca w Niemczech-oferty-firm Oferty z Niemiec - kontakty-handlowe firm, zlecenia niemieckie


  Praca  Praca


! Niemcy - praca bez pośredników

Opiekunka - pomoc domowa w Niemczech

Praca w Polsce

Praca za granicą

Zlecenia dla firm
 Handel  Handel


Hurtownie

Oferuję

Szukam
 Nieruchomości  Nieruchomości


Kupię

Oferty inwestycyjne

Sprzedam
 Producenci  Producenci


Art. dekoracyjne

Art. ogrodowe

Art. spożywcze

Materiały budowlane

Meble

Odzież, obuwie

Pozostałe

Rękodzieło
 Usługi  Usługi


Auto/Transport

Budowlane

Outsourcing /offshoring

Pozostałe

Tłumaczenia
 FormularzFormularz dla firm

 InfoPolityka prywatności i cookies
 


 Regulamin


REGULAMIN

 

REDAKCJA

 

Administrator stron www.baza-firm.com i www.datenbank-polen.com dokonuje wszelkich starań, aby zawartość strony była aktualna (patrz atrybut - Ważność ogłoszenia), nie ponosi jednak odpowiedzialności za zawartość stron internetowych, do których linki umieszczone są w bazie. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Administrator strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec użytkowników serwisu lub osób trzecich z tytułu szkód, zarówno bezpośrednich jak i pośrednich, w związku z wykorzystaniem danych zawartych w publikowanych ogłoszeniach.

 

 

PRAWA AUTORSKIE

 

Wszelkie prawa autorskie w odniesieniu do serwisu, w tym do układu graficznego oraz do zamieszczonych tekstów, stanowią wyłączną własność administratora strony, o ile nie zostało w sposób wyraźny zaznaczone inaczej.
Każdy Użytkownik podając w treści swojego ogłoszenia adres do strony www oświadcza, że posiada do tego prawo. Użytkownik lub ogłoszeniodawca, który przekazuje administratorowi strony pliki graficzne do umieszenia w swoich ogłoszeniach oświadcza, że ma prawa autorskie do udostępnianych zdjęć i wyraża zgodę na ich publikację w serwisie. Zgodę tą może w każdej chwili odwołać wyłącznie poprzez wysłanie stosownego maila z opcją potwierdzenia odbioru na adres Administratora strony umieszczony w zakładce Kontakt.

 

 

UMIESZCZANIE OGŁOSZEŃ

 

Zamieszczanie ogłoszeń jest aktualnie bezpłatne.

Przed dodaniem ogłoszenia (wpisu) użytkownik musi zapoznać się z treścią niniejszego regulaminu i zaakceptować wszystkie jego postanowienia oraz zalogować się, podając wymagane dane. Wpisy mogą być dodawane wyłącznie przez podmioty gospodarcze.  Ogłoszenia są dodawane do bazy po ich zatwierdzeniu i ewentualnym (jeśli dotyczy) przetłumaczeniu.  Przed umieszczeniem ogłoszenia użytkownik otrzyma wiadomość e-mail z warunkami współpracy. Ogłoszenie będzie mogło być dodane (aktywne i widoczne na stronie) dopiero po ich zaakceptowaniu przez Administratora.

Rejestracja na stronie i wpisanie ogłoszenia przez użytkownika nie gwarantuje jego publikacji w serwisie. Administrator strony zastrzega sobie prawo do redagowania tekstów ogłoszeń oraz do nieumieszczania ogłoszeń bez podania przyczyny. Administrator strony zastrzega sobie prawo do kasowania nie zatwierdzonych przez niego wpisów oraz usuwania danych użytkownika bez konieczności powiadamiania go o tym . Wpisy osób fizycznych, które nie prowadzą działalności godpodarczej są niezwłocznie kasowane.

Dodane BEZPŁATNE ogłoszenie może zostać w każdej chwili usunięte przez właściciela strony bez konieczności powiadomienia o tym użytkownika oraz bez podania przyczyny.

Zarejestrowany użytkownik może w dowolnej chwili sam usunąć swoje ogłoszenie z bazy danych.

 

TREŚCI ZABRONIONE

 

Zabrania się użytkownikom dodawania ogłoszeń i materiałów oraz umieszczania linków do stron zawierających treści sprzeczne z prawem lub łamiące normy społeczne i obyczajowe, a w szczególności:

a) zawierających treści powszechnie uznawane za wulgarne i obraźliwe,

b) obrażające uczucia innych osób, w tym również uczucia religijne,

c) przedstawiających przemoc albo materiały tematyce rasistowskiej,

d) zawierających materiały chronione prawem autorskim bez zgody autora.

Administrator strony nie monitoruje w sposób ciągły zawartości stron internetowych, do których linki mogą być umieszczone w treści ogłoszenia. 

 

DANE OSOBOWE

Korzystanie ze strony nie wymaga ujawniania tożsamości. Informacje podawane przy rejestracji przez daną firmę nie są udostępniane osobom trzecim. Ewentualne publikowanie danych kontaktowych firm w treści ogłoszenia możliwe jest tylko po wpisaniu ich przez użytkownika w trakcie dodawania ogłoszenia oraz po zatwierdzeniu przez właściciela strony. Podany przez użytkownika w procesie rejestracji adres email nie zostanie przekazany ani odsprzedany żadnej stronie trzeciej. Wpisy osób fizycznych są niezwłocznie kasowane, a ich dane nie są gromadzone i przechowywane. Każdemu przedsiębiorcy, który wypełnił formularz przysługuje prawo do wglądu w dane jego firmy, prawo do ich zmiany i kasowania. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres info@polen-beratung.com.

Administrator strony nie udostępnia także żadnemu kontrahentowi zagranicznemu danych zainteresowanego świadczeniem usług za granicą podmiotu gospodarczego bez uprzedniej konsultacji z tym podmiotem i wyrażeniem przez niego zgody.

 

 

ZMIANA ZASAD UŻYTKOWANIA

 

Właściciel strony zastrzega, że może w dowolnej chwili dokonać zmian regulaminu, zasad użytkowania strony lub funkcjonalności serwisu bez konieczności informowania o tym użytkownika, jeśli odrębne ustalenia nie stanowią inaczej.

Wszelkie pytania lub uwagi dotyczące funkcjonowania serwisu prosimy nadsyłać na adres:info@polen-beratung.com.


 


© 2005 KOOPERACJA POLSKO-NIEMIECKA WROCŁAW Wszystkie prawa zastrzeżone.

Created by Polen

Niemieckie → oferty i ogłoszenia firm z Niemiec. Praca w Niemczech-oferty-zlecenia dla firm- kontakty handlowe - zlecenia w Niemczech - Kooperacja-Eksport do Niemiec

Mapa strony